پوشک بزرگسال چسبی جولی سایز لارج 30تایی

قیمت کالا : ۱,۴۵۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: خیر

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک بزرگسال چسبی جولی محصول کشور ترکیه می باشد و در 3 سایز مدیوم، لارج (بزرگ) و ایکس لارج (خیلی بزرگ) تولید و توزیع شده است ، بسته بندی های پوشک جولی در دو نوع 10 تایی و 30 تایی در دسترس می باشد که بیمار می بایست با توجه به نیاز شخصی و سایز کمر خود مناسب ترین سایز و تعداد را انتخاب و خریداری کند.

سالمندانی که دچار اختلالات ادرای شده اند و کنترل ادرار و مدفوع خود را ندارند و همچنین بیمارانی که با بروز بیماری و کاهش توانایی جسمانی امکان حرکت و جا به جایی را ندارند و یا افرادی که به علت تصادف مجبورند مدتی را در بستر بیماری بگذرانند ، همه ی این افراد به کمک پوشک بزرگسال چسبی می توانند مشکلات خود را پذیرفته و به زندگی عادی خود ادامه دهند تا دوران نقاهت آن ها طی شود.

پوشک چسبی جولی سایز لارج 30 تایی مناسب برای افراد سنگین وزن با دور کمر 100 الی 150 سانتی متر می باشد.طراحی این پوشک به صوت فیت می باشد و به کمک چسب های جانبی و باندهای قابل انعطاف کناری می تواند کاملا روی بدن مصرف کننده جای بگیرد و به هیچ عنوان تکان نخورد.

این پوشک دارای قابلیت توزیع مایعات به صورت متعادل در سطح پوشک می باشد ،این ویزگی باعث می شود این پوشک در عین جذب فوق العاده بالا به هیچ عنوان متورم و برجسته نشود و زیرلباس ایجاد برجستگی و یا صدا نکند .

قدرت جذب پوشک بزرگسال جولی فوق العاده بالا است ، وجود هسته ی جاذب فوق العاده قوی که متشکل از الیاف پنبه ای و ژل جاذب می باشد باعث می شود مایعات موجود در پوشک در کم ترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند. قدرت جذب این پوشک بر روی بسته بندی با نماد 8قطره نشان داده شده است که به زبان ساده تر معنای جذب فوق العاده بالا را دارد.

در ساخت پوشک بزرگسال چسبی جولی از نشانگر رطوبت استفاده شده است که میزان رطوبت داخلی پوشک را گزارش می دهد و پرستار یا اطرافیان مصرف کننده متوجه می شوند که هنگام تعویض فرا رسیده است.

سیستم کنترل بوی به کار رفته در پوشک جولی joly  بوی نامطبوع را در محیط داخلی پوشک حفظ می کند و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند ، این ویژگی سبب خشنودی و رضایت خاطر بیمار و اطرافیان او می شود.

لایه های محافظ با عبور هوا از خود و مبادله ی هوا امکان تنفس سطح پوست را فراهم آورده و گرمای داخلی پوشک را خارج می کند تا از ایجاد التهابات پوستی در شخص مصرف کننده جلوگیری گردد.

الیاف موجود در پوشک چسبی جولی تماما سلولزی و طبیعی هستند، جولی با به کارگیری الیاف مرغوب و اجتناب از مصرف پسماندهای شیمیایی و نفتی (که به آن ها دیوکسین گفته می شود و آسیب های جدی به سیستم ایمنی بدن می رساند)، سلامت پوست مصرف کنندگان خود را گارانتی کرده است.

پوشک جولی از لحاظ درماتولوژی نیز مورد بررسی قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است، یعنی استفاده از پوشک بزرگسال چسبی جولی هیچگونه بیماری پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت و بیمار می تواند با آرامش خاطر از این پوشک استفاده کند.

 

قدرت جذب این محصول فوق العاده بالا می باشد و در کمترین زمان ممکن رطوبت موجود در پوشک را به خود جذب می کند و خشکی سطح پوشک را همواره تامین می کند.

سیستم کنترل بوی موجود در پوشک بزرگسال جولی ،بوی نامطبوع را در خود حفظ نگه می دارد و اجازه ی انتشار و پراکندگی در محیط اطراف را نمی دهد.

پوشک جولی از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن به تایید رسیده است،یعنی با استفاده از این پوشک امکان بروز هیچ گونه عوارض پوستی برای مصرف کننده وجود نخواهد داشت.

_در قسمت زیر طریقه ی مصرف پوشک بزرگسال جولی را برایتان شرح می دهیم:

  1: در مرحله ی اول همانطور که در تصویر نشان داده شده است،پوشک را باز کنید و زیر بیمار قرار دهید.

  2: در مرحله ی بعد قسمت بالایی پوشک را از بین دو پای مریض رد کنید و با دست جلوی او نگه دارید.

  3: در این مرحله نوارهای جانبی را مطابق با اندام بدن بیمار یا سالمند خود تنظیم کنید و آن ها را به صورت کاملا فیت بچسبانید.

  4:می توانید زمان تعویض را با چک کردن شاخص رطوبت و تغییر رنگ آن متوجه شوید.

 

برچسب ها:

خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،تولیدکننده پوشک بزرگسال،کارخانه جولی،شرکت جولی،نمایندگی پخش جولی،پوشک چسبی بزرگسال ارزان،قیمت پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،پوشک بزرگسال چسبی جولی،پوشک جولی، joly،پوشک بزرگسال ارزان،خرید عمده پوشک بزرگسالان،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال جولی 30تایی،مرکز پخش پوشک بزرگسال،ایزی لایف ارزان

 

 

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی جولی سایز لارج 30تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید