پوشک بزرگسال چسبی ایونی سایز لارج 8تایی

قیمت کالا : ۸۷۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۲۰

امروزه درصد بروز بیماری هایی که باعث کاهش توانایی جسمانی شخص شده و ممکن است امکان تحرک را از او سلب نماید، رو به افزایش است. همچنین سالمندان با افزایش سن و ضعف مثانه دچار اختلالات ادرار و مدفوع گردیده و ممکن است کنترل ادرار خود را از دست بدهند؛ تنها راه حل برای این مشکلات استفاده از پوشک بزرگسال است که به شخص کمک می کند بتواند زندگی نرمال خود را در کنار دیگر اعضای خانواده ادامه بدهد.

پوشک بزرگسال چسبی ایونی  در سه سایز مدیوم ، لارج و ایکس لارج تهیه و تولید گردیده است ،سایز لارج این پوشینه چسبی مناسب برای مصرف آقایان و بانوان و با دور کمر 100 الی 150 سانتی متر است و در هر بسته 8 پوشک چسبی موجود است، کارتن های پوشک بزرگسال ایونی حاوی 6 بسته پوشینه می باشد.

الیاف به کار رفته در پوشک چسبی ایونی تماما سلولزی و طبیعی می باشند و به همین جهت با انواع پوست ها سازگاری دارد و سلامت پوست مصرف کننده همواره در امنیت خواهد بود.قسمت پشت این پوشک از منسوج نبافته تشکیل شده که لطافت سطح آن را تامین می نماید.

در امتداد لبه های بیرونی ،لایه های قوی ضد نشتی موجود است که  با جذب قوی و سریع مانع از نشت مایعات به لبه ها و لایه های بیرونی می گردد و به شخص کمک می کند در هر فضایی که بخواهد بدون استرس ناشی از نشت حضور پیدا کند .

طراحی پوشک ایونی مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است ، به کمک چسب های جانبی تعبیه شده روی این محصول می توان پوشک را مطابق با سایز بدن شخص فیت نمود و سپس چسب ها را محکم کرد تا از تکان خوردن یا جابجایی آن جلوگیری گردد.

پوشک ایونی همچنین دارای سیستم بلاک بو می باشد که قادر است با کاهش مولکول های نامطبوع از ایجاد بوی بد جلوگیری کند و همچنین بوی نامطبوع ایجاد شده را در محیط داخلی پوشک حفظ می کند و اجازه ی انتشار و پراکندگی به آن را نمی دهد. این ویژگی منحصر به فرد باعث شده تا بیمار یا سالمند در مکان عمومی نیز بدون احساس شرم زدگی حضور پیدا کنند.

شاخص رطوبت تعبیه شده بر روی پوشک چسبی ایونی با تکمیل شدن ظرفیت رطوبت ، تغییر رنگ می دهد و از این طریق پرستار یا اطرافیان بیمار متوجه می شوند که هنگام تعویض فرا رسیده است، نشانگر تعویض در واقع از پر و سر ریز شدن مایعات از پوشک به محیط بیرونی جلوگیری می کند.

جنس لایه های پشتی این پوشک مشبک می باشد و با عبور هوا از خود امکان مبادله ی هوا را فراهم آورده و به تنفس سطح جانبی پوست کمک می کند و مانع از بروز التهابات یا سوختگی می گردد.

قدرت جذب پوشک بزرگسال ایونی با وجود لایه های جاذب که متشکل از الیاف پنبه و ژل جاذب می باشد، بسیار بالا است. این محصول قدرت جذب مایعات تا سقف 1500 میلی لیتر را داراست و در کمترین زمان ممکن رطوبت موجود در پوشک را به خود جذب می نماید.

 

 در این تصویر شکل ظاهری و فرم کلی پوشک بزرگسال چسبی ایونی نشان داده شده است.

پوشک چسبی ایونی از لحاظ درماتولوژی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن توسط متخصصان پوست به تایید رسیده است، یعنی استفاده از این پوشک بزرگسال چسبی برای مصرف کننده هیچ گونه عوارض پوستی برای شخص به همراه نخواهد داشت.

_ در این قسمت نحوه ی بستن پوشینه ایونی را به همراه تصویر برایتان توضیح می دهیم:

1: پوشک را مطابق تصویر و بدون تماس دست با سطح داخلی باز کنید و زیر بیمار قرار دهید.

2: قسمت جلوی پوشک را از میان پاها رد کنید و به سمت جلو بیاورید.

3: کناره های پوشک را مطابق با سایز شخص تنظیم کنید و چسب های جانبی را بچسبانید.

4: شما می توانید ظرفیت رطوبت پوشک ایونی را از طریق تعویض رنگ شاخص رطوبت چک کنید.

_توضیح تصویری این محصول در لینک زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/b50eq

https://www.namasha.com/v/fof95rQq

https://www.aparat.com/v/1XQN9

برچسب ها:

نمایندگی پوشک ایونی،پوشک چسبی ایونی مدیوم،پوشک چسبی ایونی لارج،پوشک چسبی ایونی ایکس لارج،پخش عمده پوشک بزرگسال،پوشک ایونی،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،کارخانه ایونی،شرکت ایونی،مرکز پخش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسالان ایونی evony؛پوشک چسبی ایونی ترکیه،پوشک بزرگسال چسبی ایونیevony، پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی،پوشک چسبی،پوشک چسبی بزرگسال،پوشک چسبی ایونی،پوشک بزرگسال ایونی، پوشک ایونی،پوشک evony،خرید عمده پوشک بزرگسالان،قیمت پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،ایزی لایف ارزان،خرید پوشک بزرگسال چسبی

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی ایونی سایز لارج 8تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید