پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز ایکس لارج 14تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (7%)

موجود در انبار: ۴۳


(تعداد رای: 1)

قبل از ثبت سفارش با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک های بزرگسال به کمک سالمندانی آمده که با افزایش سن دچار بی اختیاری ادرار و مدفوع و یا اختلالات ادراری گردیده اند و همچنین افرادی که با بروز بیماری و کاهش قدرت جسمانی دیگر قادر به حرکت نیستند، آمده است.

پوشک بزرگسال مولی کر محصول شرکت هارتمن و کشور آلمان می باشد و در بسته بندی های 14 تایی تولید و ارائه گردیده است. این پوشک در 2قدرت جذب معمولی و سوپر در بازار موجود است که قدرت جذب معمولی آن نرمال و مطلوب می باشد و قدرت جذب سوپرآن فوق العاده بالا می باشد ،مصرف کننده بایستی مطابق با نیازمصرفی شخصی خود گزینه ی مناسب را انتخاب و تهیه نماید.

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز ایکس لارج مناسب برای افراد فوق سنگین با سایز کمر 130 الی 170 سانتی متر می باشد.

استفاده از این پوشک شورتی به علت شباهت زیادش با شورت معمولی بیمار بسیار راحت است و به راحتی می توان آن را به تن بیمار و یا سالمند کرد ، پوشک شورتی مولی کر هارتمن همچنین دارای خط آبی رنگی در قسمت جلویی پوشک است که با محو شدن آن زمان تعویض نشان داده می شود. به منظور سهولت هنگام تعویض در قسمت های جانبی پرفراژهایی تعبیه شده که به راحتی پاره می شوند و بدون آن که بدن شخص مصرف کننده را نجس و یا کثیف کند از تن او خارج می شود.

این محصول از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش و تست قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن به تایید وزارت بهداشت رسیده است،یعنی استفاده از پوشک مولی کر هارتمن هیچ گونه عوارض پوستی برای شخص به همراه نخواهد داشت و سلامت پوست وی به خطر نخواهد افتاد.

الیاف موجود در پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن تماما سلولزی و مرغوب هستند ، شرکت هارتمن با به کارگیری الیاف مرغوب و طبیعی و اجتناب از مصرف پسماندهای شیمیایی و نفتی که به سلامت پوستی و سیستم ایمنی بدن آسیب های جدی وارد می کند، سلامت پوست مصرف کنندگان خود را گارانتی نموده و به آن ها این اطمینان خاطر را می دهد که مصرف پوشک شورتی مولی کر هارتمن هیچ گونه عوارض پوستی برای آن ها به همراه نخواهد داشت.

هسته ی جاذب 3 لایه به کار رفته شده در پوشک بزرگسال مولی کرد قدرت جذب آن را تا چندین برابر افزایش می دهد و موجب می شود رطوبت داخلی پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شده و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن با دارا بودن گاردها و لایه های فوق العاده قوی ضد نشت ، از نشت مایعات به لایه ها و لبه های بیرونی جلوگیری می کند و استرس ناشی از نشت را در شخص مصرف کننده به صفر می رساند و به او این امکان را می دهد که با آرامش خاطر در مکان های عمومی هم حضور پیدا کند و کلیه ی فعالیت های خود را به راحتی انجام دهد .

پوشک مولی کر هارتمن در رده ی یکی از با کیفیت ترین پوشک های شورتی موجود در بازار قرار دارد.

 

این نماد نشانگر قدرت جذب معمولی پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با علامت سه قطراه نمایش داده می شود.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از قسمت های مختلف و ویژگی های هر بخش توضیح داده می شود:

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسال دیجی کالا،شورت بی اختیای بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک شورتی ،خرید عمده پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال مولی کر هارتمن، molicare mobile، پوشک بزرگسال شورتی هارتمن،مولی کر، مولی کر هارتمن،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،مرکزپخش پوشک بزرگسال در تهران،خرید اینترنتی پوشک شورتی مولی کر هارتمن

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز ایکس لارج 14تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید