پوشک بزرگسال شورتی جان پد اسمال 10 تایی

قیمت قبلی کالا : ۲,۵۵۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۲,۰۷۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۴۸۰,۰۰۰تومان (19%)

موجود در انبار: ۲۹

معرفی پوشک شورتی جان پد اسمال

پوشک جان پد محصول کشور ترکیه می باشد و در چهار سایز: اسمال، مدیوم،لارج و ایکس لارج تهیه و تولید گردیده است،پوشک شورتی بزرگسال جان پد سایز اسمال مناسب برای افراد با دورکمر 60 الی 90 سانتی متر است و در هر بسته 10 پوشینه شورتی موجود است.

پوشک جان پد سعی کرده تا با نازل ترین و به صرفه ترین قیمت بالاترین کیفیت را تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد که البته موفق هم بوده و به همین خاطر در بین مصرف کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردار است.

پوشک بزرگسال جان پد شورتی 

 پوشک جان پد به نوعی طراحی شده که به علت سبکی و راحتی آن می تواند جایگزین شورت بیمار گردد و به همین علت بیمار در آن احساس راحتی زیادی دارد.

پوشک شورتی جان پد با به کارگیری الیاف خنک کننده باعث شده تا خنکی این پوشک نسبت به الیاف پنبه بیشتر باشد و از گزم شدن بیش از میان پا جلوگیری کرده و مانع از سوختگی و التهاب شود.

جنس داخلی این پوشک از کتان بوده و از  نرمی و لطافت بالایی برخوردار است که مانع از ایجاد حساسیت و سوزش و خارش میشود و با انواع پوست ها سازگاری داشته و به آن طراوت و شادابی هدیه می دهد.

پوشک بزرگسال canped

خاصیت آنتی باکتریال به کاررفته در پوشک شورتی جان پد از ایجاد قارچ جلوگیری میکند و سلامت پوست مصرف کننده را ضمانت می نماید.

کیفیت بالا و لطافت این محصول احساس راحتی و آرامش زیادی را به سالمندان منتقل میکند و کمک می کند شخص نقاهت خود را با آرامش بیشتری پشت سر بگذارد تا بهبود کامل خود را باز یابد.

مواد اولیه و الیاف به کارگرفته شده در پوشک شورتی جان پد تماما طبیعی و مرغوب می باشند، این الیاف مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشد و به مصرف کننده این اطمینان خاطر را می دهد که در صورت استفاده از پوشک جان پد هیچ گونه عوارض پوستی برای وی پیش نخواهد آمد.

پوشک کان پد

پوشک بزرگسال شورتی جان پد به نوعی طراحی شده که به راحتی قابل استفاده برای بیمارانی است که قادر به حرکت نیستند و هنگام تعویض نیز  به راحتی از بغل پاره شده و از تن بیمار یا سالمند بدون آن که ایجاد نجسی یا کثیفی کند، خارج میگردد.

لایه های قوی ضد نشت که در امتداد لبه های بیرونی پوشک جان پد تعبیه گردیده اند با جذب سریع و قوی مایعات از نشت و نفوذ آن به لبه های بیرونی پوشک جلوگیری می کند و خطر نشت را کاهش می دهد.

خصوصیات پوشک شورتی جان پد

یکی از ویژگی های منحصر به فرد به کار رفته در پوشک شورتی جان پد وجود لایه ی توزیع متعادل مایعات است، این لایه با پراکنده نموده مایعات به صورت یکنواخت در سطح پوشک از حجیم شدن این پوشک جلوگیری می کند.

_توضیح تصویری این محصول در لینک زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/7YG3m

https://www.aparat.com/v/lZJLA

https://www.namasha.com/v/JoYadP9l

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی جان پد اسمال 10 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید