پوشک بزرگسال شورتی جان پد لارج LARG CAN PED

قیمت کالا : ۱,۹۵۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۲۰

پوشک بزرگسال شورتی جان پد لارج

پوشک شورتی جان پد محصول کشور ترکیه ، می باشد و در حال حاضر در 4 سایز مختلف در دسترس است؛ پوشک شورتی جان پد سایز لارج بیشتر مناسب افراد با وزن سنگین و اندام های درشت (با دور کمر 100 الی 140 سانتی متر و وزن 80 الی 120 کیلوگرم) میباشد.

برخی ازافراد استفاده از پوشک بزرگسال را سخت می دانند وعلت این موضوع هم آن است که بیمار تحرک ندارد اما پوشک شورتی جان پد لارج با فرم شورتی جهت نصب آسان و دارابودن پرفراژها در قسمت های بغل که هنگام تعویض به راحتی پاره می شوند مناسب برای مصرف سالمندان و بیمارانی است که قادر به حرکت و جا به جایی نیستند.

پوشک شورتی جان پد با دارا بودن لایه ی محافظتی و الیاف نخ پنبه از زخم بستر در بیمارانی که قادر به حرکت نیستند جلوگیری می کند و سلامت پوست او را همواره در سلامت کامل حفظ می نماید.

ویژگی های پوشک canped

این پوشک شورتی با دارا بودن پودر آنتی باکتریال  از قارچ و زخم جلوگیری کرده و بو را درخود حبس میکند همین موضوع به سالمند احساس رضایت و اعتماد به نفس بیشتری میدهد و این امکان را فراهم می آورد که شخص در هر فضایی که می خواهد بدون احساس شرم زدگی حضور پیدا کند.

بسته ی پوشک شورتی جان پد در سایز لارج حاوی 8 عدد پوشک میباشد و در هر کارتن 10 بسته موجود است ، به زبان ساده تر هر کارتن پوشک شورتی جان پد دارای 80 پوشینه شورتی می باشد.

این محصول به علت قیمت پایین و کیفیت بالا دربین مصرف کنندگان توجه طرفداران بسیار زیادی را به جود جلب کرده است و در رده ی مقرون به صرفه ترین پوشک بزرگسالان شورتی موجود در بازار است.

پوشک شورتی جان پد

شمابه راحتی می توانید این پوشک را جایگزین پوشک های دیگر کنید چراکه هم جذب فوق العاده بالایی دارد وهم برخلاف کش محکم بسیار راحت است، فرم شورتی پوشک جان پد باعث شده تاشباهت زیادی به لباس زیر معمولی بیمار داشته باشد و از این رو به شخص اعتماد به نفس و آرامش زیادی منتقل می کند.

طراحی سبک و جمع و جور پوشک شورتی جان پد لارج  باعث شده تا قابلیت پوشیدن زیر لباس های اداری را نیز دارا باشد و شخص به راحتی بتواند بااین پوشک بدون استرس در هرفضایی حضور پیدا کند و تمامی فعالیت های خود را بدون وجود محدودیت به انجام برساند.

معرفی پوشک بزرگسال کن پد

ظاهر این پوشک شورتی بسیار نازک است ولی در عین حال جذب فوق العاده بالایی دارد و قادر است تا سقف 1200 میلی لیتر مایعات را در کم ترین زمان ممکن (حداکثر 5 ثانیه) به خود جذب کند.   

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پوشک شورتی جان پد وجود لایه ی توزیع متعادل مایعات است، این ویژگی کمک می کند تا مایعات خارج شده از بدن انسان به صورت یکنواخت در سطح پوشک پراکنده گردیده و از متورم یا حجیم شدن این پوشک جلوگیری می گردد.

لایه های جاذب موجود در پوشک جان پد علاوه بر جذب مایعات، بوی نامطبوع را نیز در محیط داخلی پوشک حفظ می نمایند و از نشر و پراکندگی آن جلوگیری می کنند. این ویژگی سبب رضایتمندی خود بیمار و اطرافیان وی گردیده است.

نمایندگی پوشک شورتی جان پد

فروشگاه راستین طب پوشک شورتی canped را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت برای مصرف کنندگان موجود نموده است.

_توضیح تصویری این محصول در لینک زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/7YG3m

https://www.namasha.com/v/JoYadP9l

https://www.aparat.com/v/lZJLA

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی جان پد لارج LARG CAN PED سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید