پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy سایز لارج 7تایی

قیمت قبلی کالا : ۵۵۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۴۵۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (19%)

موجود در انبار: ۶

پوشک بزرگسال کانفی confy محصول کشور ترکیه می باشد و در دو سایز مدیوم و لارج تهیه و تولید شده است، سایز لارج این پوشک مناسب برای افراد سنگین وزن با دور کمر 100 الی 150 سانتی متر می باشد. در هر بسته پوشک کانفی لارج 7عدد پوشینه چسبی موجود است .

پوشک بزرگسال کانفی در واقع به منظور کمک به بیماران وسالمندانی طراحی و تولید شده است که با کاهش توانایی جسمانی قدرت حرکت آن ها کاهش یافته و یا با کهولت سن دچار ضعف مثانه و بی اختیاری ادرار گردیده اند، در این شرایط شخص می تواند به کمک پوشک بزرگسال بیماری را راحت تر پذیرفته و دوران نقاهت خود را با آرامش بیشتری پشت سر بگذارد.

پوشک بزرگسال چسبی کانفی مناسب برای مصرف همه اعم از بانوان و آقایان است، بروز بی اختیاری در افراد علل مختلفی دارد، از جمله: سکته مغزی در سالمندان، عفونت مجاری ادراری، انسداد مجرای ادرار که در اغلب آقایان سالمند رخ می دهد، دیابت شیرن، زایمان های متعدد در بانوان و یا وارد شدن ضربه های شدید به کلیه ها و مثانه که منجر به ضعف مثانه شده و بی اختیاری در پی دارد.

پوشک بزرگسال کانفی دارای نواره های کشسان است که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و امکان تحرک و انجام فعالیت را بدون وجود محدودیت به مصرف کننده می دهد، همچنین در هر طرف پوشک کانفی دو چسب تعبیه شده که کمک می کند پس از تنظیم پذیری با سایز شخص بتوان آن ها را پیوند داد و از تکان خوردن پوشک جلوگیری کرد.

لایه های محافظ دارای منافذی برای عبور هوا هستند که با گردش جریان هوا به مبادله ی هوا کمک می کنند، این ویژگی ضمن تنفس سطح جانبی پوست کمک می کند تا گرمای داخلی پوشک سریع تر خارج شود و از بروز التهابات وسوختگی در شخص جلوگیری می شود.

پوشک بزرگسال چسبی کانفی دارای قدرت جذب مطلوبی می باشد و قادر است در کم ترین زمان ممکن مایعات موجود در سطح پوشک را جذب نماید و کمک کند سطح آن همواره خشک باقی بماند ، وجود پودر و هسته های جاذب قدرت جذب این پوشک را تا چندین برابر افزایش داده است.

پوشک کانفی با به کارگیری الیاف سلولزی و طبیعی که کاملا مرغوب هستند و اجتناب از مصرف پسماندهای نفتی و الیاف شیمیایی سلامت مصرف کنندگان را گارنتی می نماید و به آن ها این اطمینان خاطر را می دهد که در صورت استفاده از این پوشک احتمال بروز هیچگونه عوارض پوستی برای آن ها وجود نخواهد داشت.

در قسمت دور ران ها لایه هایی تعبیه شده است که با جذب قوی مایعات از نشت و نفوذ آن به لبه ها و لایه های بیرونی جلوگیری می کند و خطر نشت را کاهش می دهد، به این ترتیب مصرف کننده می تواند در هر فضایی که بخواهد بدون اسنرس ناشی از نشت حضور پیدا کند و فعالیت های خود را به انجام برساند.

پوشک بزرگسال کانفی confy به نسبت قیمت از کیفیت بالا و مطلوبی برخوردار است و می توان گفت از مقرون به صرفه ترین پوشک های چسبی موجود در بازار است.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال کانفی confy چسبی،پوشک کانفی چسبی،خرید پوشک کانفی،نمایندگی پوشک کانفی،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،مرکزپخش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک بزرگسال چسبی کانفی،پوشک بزرگسال کانفی،پوشک کانفی،خرید پوشک بزرگسال،کیفیت پوشک کانفی،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،پوشک بزرگسال کانفی confy،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال کانفی چسبی،پوشک کانفی confy،پوشک بزرگسال کانفی لارج

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy سایز لارج 7تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید