پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز اسمال 14 تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (7%)

موجود در انبار: ۴۵

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک شورتی مولی کر محصول شرکت هارتمن و کشور آلمان می باشد، این پوشک ها در 2 قدرت جذب مختلف و 5 سایز متفاوت تولید و روانه ی بازار گردیده اند که مصرف کننده بایستی با توجه به نیاز شخصی و اندام خود مناسب ترین گزینه را انتخاب و خربداری کنند.

هر بسته پوشک مولی کر هارتمن حاوی 14عدد پوشینه بزرگسال می باشد ، سایز اسمال این محصول مناسب برای افراد با جثه ی ریز و دور کمر 60 الی 90 سانتی متر می باشد .طراحی این پوشک کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان می باشد و فیت تن او قرار می گیرد.

در قسمت دور کمر و دور ران ها کش هایی تعبیه گردیده اند که در عین پهن و محکم بودن بسیار راحت هستند ، این کش ها خود را با سایز شخص تطبیق می دهند و باعث می شوند پوشک کاملا فیت تن شخص قرار بگیرد و تکان نخورده یا جابجا نشود.

مولی کر هارتمن تنها پوشک شورتی موجود در بازار است که قابلیت تنظیم .PH  پوست را داراست،این ویژگی باعث می شود از ایجاد هر گونه حساسیت و یا آلرژی پوستی جلوگیری شود و سلامت پوست مصرف کننده همواره در امنیت باشد.

حروف های آبی رنگی در قسمت جلوی پوشک تعبیه شده اند که در واقع نشانگر تعویض پوشک هستند و با محو شدن زمان تعویض پوشک را گزارش می دهند. تعویض پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن بسیار آسان است ، به این صورت که پوشک شورتی را از محل پرفراژهای کناری پاره کرده و از تن بیمار یا سالمند خارج می کنیم.

قدرت جذب این پوشک بالا می باشد و با وجود هسته ی جاذب که از 3 لایه تشکیل شده است، در سریع ترین زمان ممکن رطوبت داخلی موجود در پوشک جذب می شود و از احساس نم و رطوبت توسط شخص جلوگیری می گردد.

روزنه های موجود در نوار حامل کش که در قسمت دور ران تعبیه شده است ،امکان مبادله و چرخش جریان هوا در محیط داخلی پوشک مولی کر هارتمن را فراهم می آورد، این موضوع شرایط تنفس سطح جانبی پوست را فراهم می آورد و از سوختگی یا عفونت شخص جلوگیری می کند.

در پوشک شورتی مولی کر هارتمن سیستم بلاک بویی موجود است که با حبس کردن بو از انتشار آن در فضای اطراف جلوگیری کند . این پوشک همچنین دارای گاردهای قوی ضد نشت است که از نشت مایعات داخلی به لبه های بیرونی جلوگیری می کند و استرس ناشی از نشت را در بیمار و یا سالمند به حداقل ممکن می رساند.

الیاف و بافت پوشک شورتی مولی کر تماما طبیعی و مرغوب بوده و مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشد ، این پوشک با کیفیت بالای خود توانسته در بین یکی از بهترین پوشک های بزرگسال شورتی موجود در بازار قرار بگیرد.

 

این نماد نشانگر قدرت جذب معمولی پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با علامت سه قطراه نمایش داده می شود.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از قسمت های مختلف و ویژگی های هر بخش توضیح داده می شود:

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

 

نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،مرکزپخش پوشک بزرگسال در تهران،خرید اینترنتی پوشک شورتی مولی کر هارتمن،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسال دیجی کالا،شورت بی اختیای بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک شورتی ،خرید عمده پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال مولی کر هارتمن، molicare mobile، پوشک بزرگسال شورتی هارتمن،مولی کر، مولی کر هارتمن،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان قیمت

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز اسمال 14 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید