پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy سایز مدیوم 30تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۴۵۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۳۵۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (7%)

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال کانفی محصول کشور ترکیه است و در دوسایز مختلف تهیه و تولید شده است ، بسته بندی های این پوشک 8 تایی (مدیوم) ، 7تایی (لارج) و 30 تایی (مدیوم ولارج) می باشد که مصرف کننده می توان بنا به نیاز شخصی و سایز دور کمر مناسب ترین گزینه را انتخاب و خریداری نماید.

سایز مدیوم این پوشک مناسب برای دور کمر 80 الی 110 سانتی متر می باشد و در هر بسته 30 پوشینه چسبی موجود است، بسته های 30 تایی پوشک کانفی به علت تعداد بالا و قیمت مناسب مقرون به صرفه هستند و خرید آن در واقع یک انتخاب اقتصادی به شمار می رود.

وجود پودر جاذب در بافت پوشک بزرگسال کانفی باعث شده تا قدرت جذب بالایی داشته باشد و در کم ترین زمان ممکن رطوبت موجود در پوشک را جذب نماید تا سطح پوشک همواره خشک باقی بماند، این ویژگی به سلامت پوست شخص کمک زیادی می کند و از بروز سوختگی و عفونت در وی جلوگیری می گردد.

سالمندانی که با افزایش سن و بروز آلزایمر ویا ضعف مثانه دچار اختلالات و بی اختیاری گردیده اند و یا بیمارانی که با بروز بیماری و بستری شدن قدرت حرکت از آن ها سلب گردیده است می توانند به کمک پوشک بزرگسال کانفی دوران نقاهت خود را با آرامش بیشتری پشت سر بگذارند و تا حاصل کردن بهبود کامل از این پوشک بزرگسال استفاده نمایند.

چسب هایی که در قسمت های جانبی این پوشک تعبیه شده است کمک می کند تا پوشک را مطابق با سایز بدن شخص تنظیم کنیم و سپس این نوار چسب ها را محکم نموده و بچسبانیم تا پوشک فیت تن شخص قرار بگیرد و به تن بیمار گشاد یا آویزان نباشد.

لایه ها و الیاف به کار رفته در پوشک کانفی confy  تماما مرغوب و مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشند، پوشک کانفی همچنین با دارا بودن پودر آنتی باکتریال با انواع پوست ها سازگار می باشد و هیچ گونه بیماری پوستی برای مصرف کننده در پی نخواهد داشت.

لایه های مشبک که در ساخت پوشک بزرگسال چسبی کانفیconfy از آن ها استفاده گردیده دارای روزنه هایی برای عبور هوا هستند که به چرخش جریان هوا کمک زیادی می کنند و باعث می شوند هوا به سطح پوست رسیده و سطح جانبی پوست تنفس کند، به این ترتیب شخص دچار التهاباتی از جمله عرقسوز نمی گردد.

لایه های کشسانی که در کناره های این پوشک موجود هستند از خاصیت کشسانی بسیار بالایی برخوردارند و به این ترتیب قابلیت انعطاف پذیری بالایی را دارا هستند که کمک می کند شخص تمامی فعالیت های خود را حتی در حالت ایستاده بتواند انجام دهد.

در امتداد لبه های بیرونی (در قسمت دور ران ها) کش هایی تعبیه شده است که در واقع لایه های ضد نشت می باشند و از نشت و نفوذ مایعات جلوگیری می کنند و احتمال نشت را به حداقل ممکن می رساند.

پوشک بزرگسال کانفی مدیوم 30تایی به نسبت قیمت در مقایسه با پوشک های مشابه خود از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

 برچسب ها:

پوشک کانفی confy،پوشک بزرگسال کانفی confy چسبی،پوشک کانفی چسبی،خرید پوشک کانفی،نمایندگی پوشک کانفی،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،مرکزپخش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،پوشک بزرگسال کانفی confy،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال کانفی چسبی،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک بزرگسال چسبی کانفی،پوشک بزرگسال کانفی،پوشک کانفی،خرید پوشک بزرگسال،کیفیت پوشک کانفی

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy سایز مدیوم 30تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید