پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز ایکس اسمال 14 تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (7%)

موجود در انبار: ۴۵

قبل از ثبت سفارش حتما باشماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر محصول شرکت هارتمن  کشور آلمان است ،این پوشک با 2 قدرت جذب مختلف و 5 سایز متفاوت تولید شده و روانه ی بازار گردیده است که مصرف کننده بایستی با توجه به نیاز شخصی و اندام خود مناسب ترین سایز پوشک را انتخاب و خریداری کند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن سایز اکسترا اسمال مناسب برای افراد با دور کمر 40 الی 70 سانتی متر می باشد که معمولا محدوده ی وزنی آن ها بین 25 الی 50 کیلو است. این سایز معمولا در نوجوانانی که دچار معلولیت هستند و نمی توانند از سرویس بهداشتی استفاده کنند، مصرف دارد. یکی دیگر از موارد مصرف پوشک مولی کر هارتمن سایز اکسترا اسمال (خیلی کوچک) برای کودکان و نوجوانانی است که از شب ادرای رنج می برند ،آنها می توانند با استفاده از این پوشک با مشکل خود به راحتی کنار آمده و کم کم آن را رفع نمایند.

هر بسته پوشک شورتی مولی کر حاوی 14 پوشینه و هر کارتن حاوی 4 بسته پوشک می باشد، کیفیت بالا و الیاف مرغوب این پوشک را در رده ی یکی از بهترین پوشک های بزرگسال شورتی قرار داده است.

جذب این پوشک فوق العاده بالا می باشد و به کمک هسته ی جاذب 3لایه رطوبت داخلی موجود در پوشک مولی کر را در کم ترین زمان ممکن (حداکثر5ثانیه) به خود جذب می کند و به این وسیله خشکی سطح پوشک را فراهم می آورد.

الیاف به کار رفته در پوشک مولی کر تماما طبیعی و مرغوب می باشند و بسیار نرم و لطیف هستند.

پوشک مولی کر هارتمن با تولید این سایز به کمک نوجوانانی آمده با وجود شب ادراری استرس زیادی را متحمل می شوند، از این پس آن ها نیز شب ها می توانند بدون استرس ناشی از نشت استراحت کنند.

نوارهای حامل کش در قسمت دور ران ها که دارای منافذ عبور هوا هستند با ایجاد مبادله ی هوا در پوشک باعث تنفس پوست شده و گرمای داخلی پوشک را به سرعت خارج می کند و از ایجاد حساسیت و سوختگی جلوگیری می کند.

این پوشک از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش و تست قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است، یعنی استفاده از پوشک مولی کر هارتمن هیچ گونه عوارض پوستی از جمله حساسیت، آلرژی ، قارچ و سوزش یا خارش را به همراه نخواهد داشت.

سیستم بلاک بوی به کار گرفته شده در پوشک شورتی مولی کر بو را درخود حبس می کند و اجازه ی انتشار و پراکندگی بوی نامطبوع در فضای اطراف را نمی دهد و با این ویژگی باعث رضایت و خشنودی شخص مصرف کننده و اطرافیان وی می شود.

در قسمت جلویی این پوشک حروف های آبی رنگی تعبیه گردیده است که با محو شدن آن شخص متوجه می شود ظرفیت رطوبت داخلی پوشک رو به اتمام است و زمان تعویض فرا رسیده است.

 

این نماد نشانگر قدرت جذب معمولی پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با علامت سه قطراه نمایش داده می شود.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از قسمت های مختلف و ویژگی های هر بخش توضیح داده می شود:

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

 

 molicare mobile، پوشک بزرگسال شورتی هارتمن،مولی کر، مولی کر هارتمن،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،مرکزپخش پوشک بزرگسال در تهران،خرید اینترنتی پوشک شورتی مولی کر هارتمن،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسال دیجی کالا،شورت بی اختیای بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک شورتی ،خرید عمده پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال مولی کر هارتمن

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز ایکس اسمال 14 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید