پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر(جذب بالا) سایز مدیوم 14تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۸۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۷۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (6%)

موجود در انبار: ۴۵

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود .

افرادی که بابروز بیماری مدتی قادر به حرکت و انجام فعالیت نیستند و یا سالمندانی که با افزایش سن دچار اختلالات ادراری و یا بی اختیاری ادرار و مدفوع شده اند می توانند به کمک پوشک بزرگسال با این مشکل خود به راحتی کنار آمده و در کنار عزیزان خود به زندگی عادی ادامه دهند.

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر محصول شرکت هارتمن و کشور آلمان است و با 2 قدرت جذب معمولی و سوپر در بازار موجود می باشند، قدرت جذب سوپر این پوشک در چهار سایز اسمال(کوچک)،مدیوم (متوسط)، لارج (بزرگ) و ایکس لارج (خیلی بزرگ) تولید و ارائه گردیده است.

پوشک مولی کر هارتمن سایز مدیوم مناسب برای افراد با دور کمر 80 الی 120 سانتی متر می باشد، و در هر بسته 14 عدد پوشینه موجود است.

قدرت جذب پوشک مولی کرهارتمن سوپر فوق العاده بالا می باشد و با نماد 4 قطره آب نشان داده می شود،این پوشک با دارا بودن هسته ی جاذب که از سه لایه تشکیل شده است در کم ترین زمان ممکن مایعات موجود در محیط داخلی پوشک را جذب می کند و خشکی سطح پوشک را تامین می نماید.

طراحی پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان می باشد و فیت تن انسان قرار می گیرد ،این پوشک به کمک کش هایی که در قسمت دور ران ها و دور کمر تعبیه شده است قابلت تنظیم پذیری با سایز بدن بیمار یا سالمند را داراست و باعث می شود پوشک به خوبی روی بدن انسان جای بگیرد و تکان نخورد.

الیاف موجود در این محصول کاملا مرغوب و مطابق با استاندارد های بهداشتی می باشد ،مولی کر هارتمن با به کارگیری الیاف طبیعی و سلولزی و اجتناب از به کارگیری پسماند های شیمیایی و نفتی که به سیستم ایمنی بدن آسیب های جدی وارد می کنند و در صورت اختلال با هورمون ها می توانند باعث بروز انواع سرطان شوند، سلامت پوست مصرف کنندگان خود را همواره گارانتی نموده و این آرامش خاطر را به او می دهد که در صورت استفاده از پوشک شورتی مولی کر هارتمن هیچ گونه عوارض پوستی او را تهدید نخواهد کرد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پوشک مولی کر هارتمن که در بین مصرف کنندگان از محبوبیت زیادی برخوردار است، سیستم بلاک بوی موجود در این پوشک است که با حبس بو در خود از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی رضایت و خشنودی مصرف کننده و اطرافیان او را فراهم می آورد.

مولی کر هارتمن با استفاده از نخ های لاکرا (یا همان اسپاندکس) در تولید این پوشک خاصیت کشسانی آن را تا چندین برابر افزایش داده است ، نخ های لاکرا قابلیت کشسانی را تا پنج برابر طول عادی افزایش می دهند ، این ویزگی قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده بالایی به ای پوشک بخشیده است که به مصرف کننده این امکان را می دهد که تمامی فعالیت های روزمره ی خود را حتی در حالت ایستاده به راحتی انجام دهد.

شباهت زیاد پوشک مولی کر هارتمن به شورت معمولی بیمار به او اعتماد به نفس زیادی منتقل می کند و به او کمک می کند تا دوران نقاهت خود را با آرامش بیشتری پشت سر بگذارد.

این نماد نشانگر قدرت جذب سوپر پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با با علامت 4قطره نشان داده می شود.

پوشک مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه ناراحتی و یا عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از بخش های مختلف پوشک مولی کر هارتمن و ویژگی های هرکدام توضیح داده می شود:

 

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن،مولی کر هارتمن،molicare mobile hartmann،پوشک بزرگسال،پوشک شورتی،پوشک شورتی بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،شر کت مولی کر هارتمن،کارخانه مولی کر هارتمن،تولید کننده پوشک بزرگسال،مرکز پخش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،شورت بی اختیاری بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر،پوشک بزرگسال مبارک،پوشک مولی کر هارتم سوپر، پوشک شورتی مولی کر هارتمن،بهترین مارک پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر(جذب بالا) سایز مدیوم 14تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید