پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر(جذب بالا) سایز ایکس لارج 14 تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۸۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۷۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (6%)

موجود در انبار: ۴۵

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک های بزرگسال شورتی  مولی کر محصول شرکت HARTMANN و کشور آلمان می باشند که با دو قدرت جذب معمولی (نرمال) و سوپر (جذب خیلی بالا) در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد. قدرت جذب سوپر این پوشک در 4 سایز مختلف: اسمال،مدیوم ،لارج و ایکس لارج تهیه و تولید شده است . مصرف کننده می تواند با در نظر گرفتن اندام و دور کمر خود مناسب ترین سایز را انتخاب کرده و خریداری نماید.

ساالمندانی که دچار بی اختیاری ادرار و مدفوع  و یا اختلالات ادراری هستند و دائما استرس ناشی از نشت را با خود به همراه دارند و یا بیمارانی که توانایی حرکت و جابجایی را ندارند می توانند از پوشک بزرگسال شورتی استفاده کنند و پذیرش این مشکل را برای خود و اطرافیانشان بسیار آسان تر نمایند، همچنین افرادی که بنا به شرایط خاصی ساعات طولانی امکان دسترسی به سرویس بهداشتی را ندارند (مثل فضانوردان) می توانند از پوشک های بزرگسال شورتی استفاده کنند.

طراحی پوشک مولی کر هارتمن به صورت فیت می باشد و کش های تعبیه شده در قسمت دور کمر و دور ران ها کمک می کند تا پوشک بهتر روی تن بیمار یا سالمند جای بگیرد و فیت شود و به هیچ عنوان تکان نخورد.

الیاف موجود در پوشک مولی کر هارتمن تماما سلولزی و طبیعی هستند ، این الیاف مطابق با استانداردهای بهداشتی بوده و مرغوب می باشند، مولی کر هارتمن با به کارگیری این الیاف سلامت پوست مصرف کننده را گارانتی می کند و به او این اطمینان خاطر را می دهد که با استفاده از پوشک شورتی مولی کر هارتمن امکان هیچ گونه عوارض یا ناراحتی پوستی برای او وجود نخواهد داشت.

مولی کر هارتمن سوپر همانطور که می دانیم دارای قدرت جذب فوق العاده بالایی می باشد و در سریع ترین حالت ممکن رطوبت موجود در پوشک را به کمک هسته ی جاذب ،که از سه لایه تشکیل شده و مواد موجود در آن متشکل از ژل جاذب و الیاف پنبه ای می باشد، به خود جذب می کند و با خشکی سطح پوشک از سوختگی و عفونت مصرف کننده جلوگیری می کند.

پودر آنتی باکتریال موجود در پوشک مولی کر هارتمن از رشد و رویش باکتری ها در محیط پوشک جلوگیری می کند و اجازه ی بروز ناراحتی های پوستی از جمله قارچ و زخم بستر را نمی دهد.

استفاده از این پوشک به علت فرم شورتی بودن آن بسیار آسان است ، می توان آن را به راحتی و مانند لباس زیر معمولی به تن بیمار یا سالمند کرد و هنگام تعویض هم از پرفراژهایی که در قسمت های جانبی  تعبیه شده پوشک را پاره کرده و دور انداخت.

پوشک مولی کر هارتمن همچنین دارای نشانگر تعویض است، این نشانگر به صورت حروف آبی رنگی در قسمت جلویی پوشک تعبیه شده که با تکمیل شدن طرفیت رطوبت داخلی پوشک،این حروف کم کم محو می شوند و به پرستار زمان تعویض را گزارش می دهند.

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز ایکس لارج مناسب برای افراد فوق سنگین با دور کمر 130 الی 170 سانتی متر می باشد.

 

این نماد نشانگر قدرت جذب سوپر پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با با علامت 4قطره نشان داده می شود.

پوشک مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه ناراحتی و یا عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از بخش های مختلف پوشک مولی کر هارتمن و ویژگی های هرکدام توضیح داده می شود:

 

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر،پوشک بزرگسال مبارک،پوشک مولی کر هارتمن سوپر، پوشک شورتی مولی کر هارتمن،بهترین مارک پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن،مولی کر هارتمن،molicare mobile hartmann،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،شورت بی اختیاری بزرگسال،پوشک شورتی بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،شرکت مولی کر هارتمن،کارخانه مولی کر هارتمن،تولید کننده پوشک بزرگسال،مرکز پخش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر(جذب بالا) سایز ایکس لارج 14 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید