پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر(جذب بالا) سایز اسمال 14تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۸۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۷۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (6%)

موجود در انبار: ۴۵

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک بزرگسال مولی کر هارتمن سایز اسمال مناسب برای افراد با جثه های ریز و دور کمر  60 الی 90 سانتی متر است، مولی کر محصول شرکت هارتمن HARTMANN  و کشور آلمان می باشد.

قدرت جذب سوپر این محصول در چهار سایز مختلف تولید شده است و در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد که مصرف کننده باید با توجه به اندام و سایز کمر مناسب ترین سایز پوشک را انتخاب و تهیه کند.

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن به کمک بیماران و سالمندانی آمده که با بروز بیماری و کاهش توانایی جسمانی و یا بی اختیاری ادرار و مدفوع نیاز به پوشک بزرگسال دارند تا بتوانند به صورت کاملا عادی در کنار عزیزان خود به زندگی ادامه دهند.

این پوشک به صورت کاملا فیت طراحی شده و با کمک کش هایی که دور کمر و دور ران ها تعبیه شده خاصیت تنظیم پذیری با سایز بیمار یا سالمند شما را داراست و به طور کاملا دقیق روی بدن وی جای میگیرد و تکان نمی خورد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پوشک مولی کر هارتمن قدرت جذب فوق العاده بالای این محصول می باشد که با کمک هسته ی 3لایه رطوبت موجود در محیط داخلی پوشک را در کم ترین زمان ممکن به خود جذب می کند ، در عین جذب بالا به هیچ عنوان برجسته و یا متورم نمی شود.

افرادی که بنا به شرایط خاصی ساعت ها دسترسی به سرویس بهداشتی را ندارد نیز می توانند با استفاده از پوشک شورتی بزرگسال با این مشکل کنار آمده و دیگر نکران آن نباشند.

نوارهای حامل کشی در قسمت دور ران ها تعبیه گردیده اند که دارای منافذ عبور هوا هستند و با مبادله ی هوا در محیط داخلی پوشک باعث تنفس پوست می شوند و از بروز انواع التهابات پوستی از جمله عرق سوز و خارش جلوگیری می کند.

مولی کر هارتمن با به کارگیری سیستم بلاک بو در این پوشک شورتی ، باعث شده تا بوی نامطبوع در محیط داخلی پوشک حبس گردد و در فضای اطراف منتشر نشود، این سیستم آرامش خاطر زیادی را به مصرف کننده و اطرافیان او هدیه می دهد.

خاصیت انعطاف پذیری موجود در پوشک های مولی کر هارتمن به علت وجود نخ های لاکرا در بافت این محصول است که این نخ ها خاصیت کشسانی را تا چندین برابر حد معمول افزایش می دهند،انعطاف پذیری پوشک مولی کر هارتمن سوپر این امکان را به مصرف کننده می دهد تا بتوانند تمامی فعالیت های خود را حتی اگر در حالت ایستاده باشد انجام دهند .

فرم شورتی بودن مولی کر هارتمن به بیمار یا سالمند اعتماد به نفس زیادی می دهد و استفاده از پوشک را برای او بسیار آسان تر می کند؛ این پوشک به راحتی مانند لباس زیر معمولی به تن بیمار می رود و هنگام خارج نمودن نیز از پرفراژهای کناری پاره می شود و بدون این که بدن بیمار را کثیف یا نجس کند از تن او خارج می گردد.

حروف آبی رنگی در قسمت جلوی پوشک مولی کر هارتمن تعبیه شده است که در واقع نشانگر میزان رطوبت داخلی پوشک است و با تکمیل طرفیت رطوبت این حروف کم کم محو شده و پرستار را متوجه می کند که هنکام تعویض بیمار فرا رسیده است.

 

این نماد نشانگر قدرت جذب سوپر پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با با علامت 4قطره نشان داده می شود.

پوشک مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه ناراحتی و یا عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از بخش های مختلف پوشک مولی کر هارتمن و ویژگی های هرکدام توضیح داده می شود:

 

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن،مولی کر هارتمن،molicare mobile hartmann،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،شورت بی اختیاری بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر،پوشک بزرگسال مبارک،پوشک مولی کر هارتمن سوپر، پوشک شورتی مولی کر هارتمن،بهترین مارک پوشک بزرگسال،پوشک شورتی بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،شرکت مولی کر هارتمن،کارخانه مولی کر هارتمن،تولید کننده پوشک بزرگسال،مرکز پخش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سوپر(جذب بالا) سایز اسمال 14تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید